Elektwomayetik tanbou fren

Elektwomayetik tanbou fren

Fren Tanbou Elektwomayetik MW(Z) Seri a se yon solisyon frenaj ki fèt, echèk -ki an sekirite ki optimize pou ralantisman ak frenaj pakin nan inite kondwi mekanik yo. Li se lajman aplike atravè endistri lou, ki gen ladan leve, transpò, metaliji, min, machin pò, ak jeni konstriksyon.
Voye rechèch
Dekri teren

Fren Tanbou Elektwomayetik MW(Z) Seri a se yon solisyon frenaj ki fèt, echèk -ki an sekirite ki optimize pou ralantisman ak frenaj pakin nan inite kondwi mekanik yo. Li se lajman aplike atravè endistri lou, ki gen ladan leve, transpò, metaliji, min, machin pò, ak jeni konstriksyon.
Sipòte tou de opsyon AC ak DC ekipman pou pouvwa, fren an konfòme ak JB / T 7685-2006 estanda endistriyèl, asire konpatibilite ak sistèm modèn kondwi endistriyèl atravè lemond.

 

Ki jan fren nan tanbou elektwomayetik travay

 

Eta de-enèji (Frenaj-san danje):Lè pouvwa a koupe, prentan prensipal la entegre degaje fòs li yo, sa ki lakòz pawa fren yo kranpon wou fren an byen sere, bloke mekanis la imedyatman.

 

Eta elèktrize (Degaje):Lè yo aplike pouvwa a, gwo -elektwòm devwa a jenere yon jaden mayetik, atire armati a simonte fòs prentan an. Sa a separe garnitur fren yo soti nan volan an, sa ki pèmèt operasyon ekipman lis.

 

Karakteristik kle

 

Ekolojik-Zanmitay ak san danje:Ekipe sèlman ak amyant-pawa fren gratis, ki satisfè nòm sevè anviwònman ak sante mondyal yo.

 

Anti-K ap flote:Ekipe ak yon aparèy ajisteman clearance entegre ki estabilize pawa fren yo, anpeche yo flote oswa trennen kont wou fren an.

 

Enstalasyon fasil:Gen yon zen entegre lou-devwa pou yon pozisyon rapid ak pratik antretyen sou sit-.
 

Kondisyon Fonksyònman Creole

 

Fren endistriyèl nou yo fèt pou kenbe tèt ak anviwònman difisil. Pou kadriyaj entènasyonal ki pa-estanda, nou ofri konfigirasyon elektrik koutim.

Tanperati anbyen: -25 degre a +40 degre

Imidite lè relatif:Mwens pase oswa egal a 90%

Altitid sèvis:Mwens pase oswa egal a 2000 mèt

Pwovizyon pou pouvwa estanda:
• MW Kalite: AC 380V / 50Hz

• MWZ Kalite: DC 220V

• Remak: Tansyon entènasyonal (egzanp, 415V, 440V, 460V; 60Hz) ak kouch espesyalize anti-korozyon pou anviwònman maren, nèj, oswa korozivite yo disponib sou demann.

 

Deziyasyon modèl

 

product-1185-225

product-1000-714

 

Pwensipal paramèt teknik ak dimansyon jeneral

 

Inite: mm
Modèl frenAbDEFGG1Hh1iKMNnPR
MW(Z)160-8024065160165851456534113255130149581327
MW(Z)200-160270702002109016575390160551451656101327
MW(Z)250-315330902502461002001005181906518020710121679
MW(Z)315-6303691103153061152451356262308022022810141679
MW(Z)400-1250470140400380160310150764280100270284121424311
MW(Z)500-2500560180500440180365185895340130325343122124311
MW(Z)630-50006502256304602204502801020420170400422152027113.5
MW(Z)710-80007752557105352405003001135470190450447152535013.5
MW(Z)800-100008352658006502805703001315530210520410152840013.5
Remak: Yo p ap bay okenn avi alavans pou nenpòt modifikasyon nan konfigirasyon elektwomayet la. Pou gwo -electromagnets, gen plis espas enstalasyon obligatwa akòz gwo volim bwat kontwòl elektrik la.

 

Pwensipal paramèt teknik yo

 

Modèl frenwou frendyamèt(mm)Koupl frenaj(N.m)Retrè distans(mm)Ekipe ak elektwomayetPwa total(kg)
ModèlPouvwa sou pousantaj kontinwitePou aspirasyon nominal (M)Distans maksimòm vwayaj/Inisyal chimen(mm)Operasyon frekans(C/h)Kouran (A)
KòmanseKenbe
MW(Z)160-80160800.5DT-1600-100%10006/312002.00.0217
MW(Z)200-1602001600.6DT-2000-100%10006/312002.00.0230
MW(Z)250-3152503150.6DT-2500-100%28007/3.512002.50.02542
MW(Z)315-6303156300.8DT-3150-100%28007/3.590030.02590
MW(Z)400-125040012500.8DT-4000-100%50008/49003.50.03158
MW(Z)500-250050025001.0DT-5000-100%80008/46006.50.035204
MW(Z)630-500063050001.0DT-6300-100%100009/560080.06355
MW(Z)710-800071080001.25DT-7100-100%1500010/6600110.08403
MW(Z)800-10000800100001.25DT-8000-100%1800011/6600140.15702

 

Aplikasyon

 

Fren Tanbou Elektwomayetik MW (Z) lajman ki itilize nan machin endistriyèl ki mande frenaj serye ak ralantisman. Aplikasyon tipik yo enkli:

Leve Ekipman

Trepye anlè, trepye portique, anvwaye.

Sistèm manyen materyèl

Transporteurs, sistèm transfè otomatik, asansè bokit.

Min ak metaliji

Leve min, woule moulen, gwo-ekipman pwosesis.

Port & machin konstriksyon

Trepye veso, treuy, platfòm leve

 

Asirans Kalite Global ak Kapasite Chèn Pwovizyon pou

 

Kòm yon dirijan manifakti fren endistriyèl, nou asire risk pwojè ou yo minimize:

 

ISO 9001:2015 Sètifye Pwodiksyon: 100% plen -tès dinamik chaj ak kalibrasyon koupl anvan livrezon; 0% tolerans defo soti nan matyè premyè nan asanble final la.

 

Trasabilite konplè:Chak inite MW(Z) se lazè-grave ak yon nimewo seri inik pou swiv epi yo voye yon Sètifika Tès Mill ofisyèl (konfòme ak EN 10204 3.1).

 

OEM/ODM sipò:Koòdone aliye koutim ki fèt pou ranplase san pwoblèm eritaj sistèm fren Ewopeyen yo oswa Ameriken yo (egzanp, ekivalan DIN / EMG) san modifikasyon estriktirèl.

 

2025102914501336a87

 

FAQ

 

K: Kouman pou mwen chwazi kòrèk fren elektwomayetik tanbou?

A: Seleksyon an ta dwe baze sou koupl frenaj obligatwa, dyamèt wou fren, frekans opere, espesifikasyon motè, ak anviwònman aplikasyon an. Ekip jeni nou an ka ede ak seleksyon modèl.

K: Èske fren an yon echèk-an sekirite pandan pann kouran?

A: Wi. Seri MW(Z) prentan -aplike epi elektwomayet-lage. Nan ka yon echèk kouran, fren an otomatikman angaje yo sispann epi kenbe ekipman an.

K: Èske fren an ka itilize deyò?

A: Wi. Vèsyon anti-korozyon disponib pou anviwònman deyò ki ekspoze a imidite, lapli, nèj, oswa atmosfè korozivite.

K: Èske ou sipòte OEM personnalisation?

A: Wi. Nou bay opsyon vòltaj Customized, konfigirasyon aliye, tretman sifas, ak aplikasyon-modifikasyon espesifik pou pwojè OEM.

 

Baj popilè: elektwomayetik tanbou fren, Lachin elektwomayetik tanbou fren manifaktirè, Swèd, faktori